Burak Yılmaz transferi reddetti. Galatasaray'a devam

Bookmark and Share


Burak Yılmaz, Lazio ve Galatasaray üçgeninde son yılların en ilginç transfer süreci yaşanmıştı. Üst üste gelen teklifler, Bülent Tulun’un Roma’ya gitmesi, menajerler ve kulüp yetkilileri arasındaki komisyon kavgaları ve karşılıklı suçlamalar... Netice itibariyle transfer gerçekleşmedi ve Burak Yılmaz Galatasaray’da kaldı. Buna karşın 28 yaşındaki futbolcunun mutsuz olduğu biliniyordu. Hocası Fatih Terim’in de gönlüne su serpecek bir açıklama yapmaması, tecrübeli oyuncunun canını sıkıyordu. Ama önceki gece yine ilginç gelişmeler yaşandı.

‘Reddetti, tebrik ederiz’

Öncelikle kulübün resmi internet sitesinden, benzerine pek rastlanmayan türden bir açıklama yayınlandı. Açıklamanın son cümlesinde, “Üstelik bu teklifleri geri çevirerek futbola Galatasaray’da devam etme arzusu ve kararı hepimiz için ayrı bir sevinç kaynağı olmuştur. Burak Yılmaz’ı, bu sezon daha da üstün başarılara imza atacağı inancıyla kararından dolayı tebrik ederiz” denildi. 

Golleri sıralamaya hazır!

Sitedeki bu açıklamanın ardından Burak Yılmaz twitter hesabından bir fotoğraf paylaştı. Bu fotoğraf, şampiyonluk kupasını öptüğü sırada çekilmişti. Golcü böylece, “Buradayım, golleri sıralamaya hazırım” mesajı verir gibiydi. Bu gelişmelerin yorumu ise açık ve netti; Galatasaray ile Burak Yılmaz adeta aşk tazelemişti.    

{ 0 yorum... Tümünü Gör / YORUM GÖNDER! }

Yorum Gönder

YORUMUNUZU BURADAN BIRAKIP DÜŞÜNCELERİNİZİ, SORULARINIZI BİZLERLE PAYLAŞABİLİRSİNİZ.